Psí exkrementy #2127

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   26. 2. 2017 (14:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrementy ... Blodkova.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 2. 2017 (11:57)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Exkrementy jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka