Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2126

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   26. 2. 2017 (14:56)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky navíc. Nešlo by v tomto místě umístit odpadkový koš pro lidi? Je to nekonečný příběh ...

Reakce Čisté Trojky   |   27. 2. 2017 (10:34)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo uklizeno. Apel na MČ Praha 3 opětovně předán.
Pavel, Čistá Trojka