Další podněty Čisté Trojce #2125

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   24. 2. 2017 (19:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Střepy, odpadky, tlumič, výkaly ... vše viz foto. Prosím o dezinfekci u zdi a v rozích kostela (lidská, zvířecí moč).

Reakce Čisté Trojky   |   27. 2. 2017 (15:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a uklidili.
Pavel, Čistá Trojka