Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2123

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   24. 2. 2017 (19:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložené kovové trubky u stromu.

Reakce Čisté Trojky   |   27. 2. 2017 (12:04)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Trubky jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka