Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2122

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Ivana   |   24. 2. 2017 (15:58)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dnes 13h. Rozbitý a přeplněný kontejner na papír Jeronýmova, Husitská, chodníky plné papírů z kontejneru. Kontejner má utržené víko.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 2. 2017 (16:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Rozbitý kontejner nahlásíme odpovědné organizaci. Kontrolu místa a případný úklid provedeme následující pracovní den.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): Ivana   |   24. 2. 2017 (16:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Díky!

Reakce Čisté Trojky   |   27. 2. 2017 (12:30)

Dobrý den,
dnes jsme na místě provedli kontrolu a drobný nepořádek jsme poklidili.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   1. 3. 2017 (13:54)

Dobrý den,
došla zpráva, že avízované kontejnery jsou opravené.
Pavel, Čistá Trojka