Další podněty Čisté Trojce #2121

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno Čisté Trojce   |   24. 2. 2017 (15:34)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozfoukaný nepořádek po okolí, i krabice plastové obaly atd.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 2. 2017 (16:21)

Děkujeme za podnět.
Na místě jsme nepořádek uklidili. Následné poděkování za naše služby a úklid místa formou telefonního hovoru také velmi potěšilo.
Radek, Čistá Trojka