Úklid ulic #2119

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   24. 2. 2017 (13:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Náš problém se týká úklidu ulice a chodníku před domem Luční 9. U tohoto domu se ulice a chodník lomí, takže vzniká tupý úhel,kam vítr zanáší veškeré listí a odpadky z celého okolí. Tento nepořádek nikdo neuklízí. Např. dnes,t.j. 24.2. uklízeli pracovníci TSK okolní chodníky, ale v tomto místě si nepořádku ani nevšimli. Tento problém je trvalého charakteru a v době opadávání listí je obzvlášť aktuální. Byli bychom, všichni obyvatelé domu, rádi, kdyby TSK alespoň občas vyslala své pracovníky a tuto část ulice nechali uklidit.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 2. 2017 (15:57)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a odpadky uklidili. Situaci ohledně úklidu listí budeme urgovat odpovědné organizaci.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   9. 3. 2017 (13:17)

Dobrý den,
dnes jsme místo kontrolovali. Vypadá to že listí již uklízeli.
Čistá Trojka