Černé skládky #2118

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jaroslav   |   24. 2. 2017 (09:33)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, Roh Saifertovi a Chlumovi ulice nad schody je už asi týden rozbitý monitor od počítače. Mohli by jste to prosím uklidit. Moc Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 2. 2017 (14:07)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Rozbitý monitor jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka