Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2117

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Patrik   |   24. 2. 2017 (08:16)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Permanentny a stale intenzivnejsie odpadkami znecisteny svah medzi Kališníckou ulicou a Vitkovskym parkom.
Prilozene foto spravene dnes rano, na svahu, v casti napravo od schodista z Hajkovej ulice do parku.

Reakce Čisté Trojky   |   24. 2. 2017 (10:41)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): Patrik   |   24. 2. 2017 (12:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dakujem(e)!

p.s. do buducna zostava otvorena otazka, ci je efektivne, aby upratovanie tohto svahu zostalo a) ako doteraz - cize svojpomocne obyvatelmi ulice Kalisnicka + cez "cistutrojku" alebo b) systematicky cez nejaku mestsku organizaciu - k comu sa ale ziadna prihlasit nechce,