Úklid ulic #2116

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   23. 2. 2017 (15:44)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Plastová nádoba na chodníku u silnice

Reakce Čisté Trojky   |   23. 2. 2017 (16:31)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nádobu jsme odvezli.
Radek, Čistá Trojka