Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2115

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   23. 2. 2017 (14:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opět odpadky mimo.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 2. 2017 (16:28)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Pytle s odpadky jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka