Úklid ulic #2114

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   23. 2. 2017 (13:13)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky větrem rozfoukané od kontejnerů na tříděný odpad v Chrudimské ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 2. 2017 (15:44)

Děkujeme za podnět. V Chrudimské ulici jsme dnes nepořádek uklidili.
Radek, Čistá Trojka