Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2113

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   23. 2. 2017 (10:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poházený chléb v zeleni.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 2. 2017 (10:48)

Děkujeme za telefonický podnět. Místo jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka