Úklid ulic #2111

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petra   |   23. 2. 2017 (09:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,
V blízkosti stanoviště tříděného odpadu v ulici Kališnická je rozfoukaný odpad z barevných popelnic. Dostal se i do svahu parku. Prosím o úklid. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 2. 2017 (13:06)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a nepořádek uklidili.
Radek, Čistá Trojka