Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2109

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   23. 2. 2017 (08:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, v horni casti pesiho tunelu ze zizkova do karlina je navato velke mnozstvi odpadu z prilehlych kontejneru v Konevove ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   23. 2. 2017 (15:35)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme byli a vše již vypadá v pořádku.
Radek, Čistá Trojka