Veřejné osvětlení #2106

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jan   |   22. 2. 2017 (22:00)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den, jiz delší dobu nesvítí lampy veřejné osvětlení v ulici V domově, Žižkov.

Dekuji Sklenář

Reakce Čisté Trojky   |   28. 2. 2017 (10:23)

Dobrý den, dle firmy PRE došlo k nápravě dne 23.2. Váš podnět je potřeba potvrdit ve vašem emailu, jinak se nezařádí do sekce k vyřízení, ale zůstává nám viset v sekci k potvrzení, kde ho ihned nevidíme. Pavel, Čistá Trojka