Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2105

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vincent   |   22. 2. 2017 (15:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odložený pytel..

Reakce Čisté Trojky   |   22. 2. 2017 (16:31)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Pytel jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka