Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2104

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   22. 2. 2017 (12:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Jehličí od vánočních stromků.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 2. 2017 (15:30)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Místo jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka