Psí exkrementy #2103

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   22. 2. 2017 (12:46)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrementy na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 2. 2017 (14:54)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Exkrementy jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka