Poškozený mobiliář #2102

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   22. 2. 2017 (12:39)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Chybějící kryt na pouličním osvětlení. Nebezpečí úrazu elektrickým proudem.

Reakce Čisté Trojky   |   22. 2. 2017 (13:53)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Chybějící kryt nahlásíme odpovědné organizaci.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   8. 3. 2017 (14:01)

Dobrý den,
dnes jsme místo kontrolovali a lampa je již opravena.
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Jozef   |   8. 3. 2017 (14:29)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Skvělé, děkuji.