Černé skládky #2096

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   21. 2. 2017 (14:37)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opět rozsypané odpadky...děkuji za úklid

Reakce Čisté Trojky   |   21. 2. 2017 (15:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme se byli podívat. Úklidu se budeme věnovat následující pracovní den.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   22. 2. 2017 (13:48)

Dobrý den,
dnes jsme místo uklidili.
Radek, Čistá Trojka