Černé skládky #2094

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Emailem nahlášeno Čisté Trojce   |   21. 2. 2017 (13:07)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Černá skládka u plotu rozhlasu.

Reakce Čisté Trojky   |   21. 2. 2017 (15:51)

Děkujeme za podnět. Černou skládku jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka