Černé skládky #2093

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Aleš   |   21. 2. 2017 (09:42)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Nekdo odlozil nepotrebny nabytek k popelnicim :( I kdyz je sberny dvur nedaleko.

Vložil(a): Aleš   |   21. 2. 2017 (10:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

misto bylo prave uklizeno, dekuji

Reakce Čisté Trojky   |   21. 2. 2017 (15:09)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Když jsme ke kontejnerům dorazili, nábytek se na místě nenacházel. Uklidili jsme jen lampu a drobný nepořádek.
Radek, Čistá Trojka