Úklid ulic #2092

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   21. 2. 2017 (09:27)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozházené odpadky po ulici Přemyslovská č.o. 2-10

Reakce Čisté Trojky   |   21. 2. 2017 (12:17)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka