Dětská hřiště (nepořádek, projevy vandalismu) #2091

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Irena   |   20. 2. 2017 (15:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozbitá lahev na hřišti ve vnitrobloku v radhošťské - sklo rozsPané po značné části plochy..

Reakce Čisté Trojky   |   21. 2. 2017 (11:14)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Sklo a nepořádek na hřišti jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka