Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2090

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lucie   |   20. 2. 2017 (07:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Opět hnus, lidi jsou prasata !! Odpadky poházené u domu v ul. Ambrožova 9. Prosím o úklid. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 2. 2017 (16:03)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme dnes byli a vše je již v pořádku.
Radek, Čistá Trojka