Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2087

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): marek   |   19. 2. 2017 (17:38)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Sklaka u kontajneru

Reakce Čisté Trojky   |   20. 2. 2017 (15:45)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Dnes už je vše v pořádku.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): marek   |   20. 2. 2017 (15:51)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přátelé, děkuji za reakci, ale úklid 24 hodin po nahlášení není nic, čím by se dalo chlubit. Firma, která se stará o kontejnery, to stejně každý den ráno objede a uklidí. Trochu jsem doufal, že po nahlášení přijedou mimořádně i v neděli večer. Ale jinak vám fandím a zkusím využít vaší energie i příště. Bohužel budu mít určitě další příležitost.
Váš fanoušek Marek Brodský