Černé skládky #2085

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Pavel   |   17. 2. 2017 (20:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Před parkovacím místem vedle vjezdu se hromadí bordel. Prosím o uklizení.

Reakce Čisté Trojky   |   20. 2. 2017 (15:58)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka