Úklid ulic #2083

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomas   |   17. 2. 2017 (15:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

- neporadek po popelarich na chodniku

Reakce Čisté Trojky   |   17. 2. 2017 (17:08)

Dobrý den, na místě jsme byli ale nic nenašli. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Tomas   |   17. 2. 2017 (17:17)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

- byli jste najine adrese, udaval jsem Borivojova 58, Praha 3 - odpadky po polelarich vcetne neporadku mezi chodnikem a vozovjou, Dvorak