Černé skládky #2082

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno   |   16. 2. 2017 (12:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Velký nepořádek u vily Bezovka.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 2. 2017 (13:32)

Uklizeno Čistou Trojkou.