Úklid ulic #2079

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   16. 2. 2017 (09:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

V koutku u domu zvratky a něco hnědého. Díky za úklid

Reakce Čisté Trojky   |   16. 2. 2017 (13:31)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Uvedené místo jsme mechanicky očistily a vydesinfikovali.
Pavel, Čistá Trojka