Úklid ulic #2077

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Věra   |   15. 2. 2017 (23:21)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Bylo by potřeba ručně zamést silnici podél chodníků v ulici Buková a Pod lipami až k ulici Koněvova. Tam jsou nametené hromádky nepořádku a nezametené.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 2. 2017 (10:33)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět, který předáváme na technickou správu komunikací, která má údržbu silnic na starost.
Pavel, Čistá Trojka