Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2076

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jana   |   15. 2. 2017 (17:25)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji za alespoň částečný úklid - odpadky se na trávníku a před vchodem do dvora válí dál, igelit na stromě před prodejnou parket visí stále, navíc přibyl u kontejnerů nábytek. Předem děkuji za další úklid.

Reakce Čisté Trojky   |   16. 2. 2017 (16:24)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme dnes byli a uklidili. Igelit na stromě je vysoko asi 6 metrů, pro ten se bohužel nemáme šanci dostat.
Pavel, Čistá Trojka