Úklid ulic #2075

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Karel   |   15. 2. 2017 (14:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Mikrovlná trouba na chodníku

Reakce Čisté Trojky   |   15. 2. 2017 (16:53)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Mikrovlnnou troubu jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka