Poškozený mobiliář #2073

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Vlasta   |   15. 2. 2017 (13:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Poskozeny poklop kanalu na Jiriho z Podebrad, pri pohledu na kostel po leve strane na urovni prvnich dvou lavicek v trave mezi prvni a druhou betonovou skruzi. Je tam dira a je to podle me dost nebezpecne pro deti i zvirata.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 2. 2017 (16:11)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Díru jsme dnes provizorně zabezpečili a poškozené místo nahlásíme odpovědné organizaci.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): Vlasta   |   15. 2. 2017 (16:14)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Moc děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   17. 2. 2017 (11:02)

Dobrý den,
dnes jsme dostali informaci od MČ Prahy 3, že se již pracuje na novém rámu pro tento kanál, aby místo bylo dobře zabezpečeno.
Pavel, Čistá Trojka