Úklid ulic #2070

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomas   |   14. 2. 2017 (20:31)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobry den,

timto Vam oznamuji, ze pred domem Borivojova 56, Praha 3 se nachazi je odlozeny odpad - kus nábytku.

Take jsem zaregistroval pouzitou koupelnovou vanu pred domem Borivojova 72.


Prosim o zajisteni odvozu.

12.02.2017
S pozdravem, Dvorak

Reakce Čisté Trojky   |   15. 2. 2017 (11:45)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět a využití našeho systému:-) Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Nábytek 56 byl, vana 72 již ne.
Pavel, Čistá Trojka