Nepořádek kolem kontejnerů na tříděný odpad #2069

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Radek   |   14. 2. 2017 (18:59)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Přeji pěkný den,
bylo by možné zvýšit počet kontejnerů na tříděný odpad na Náměstí Jiřího z Lobkovic? Kontejnery jsou dlouhodobě zaplněny již několik hodin po vyprázdnění. Omlouvám se za kvalitu fotografie.
s úctou
Radek Hrach

Reakce Čisté Trojky   |   15. 2. 2017 (11:47)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Návrh na navýšení kontejnerů předáváme na MČ Praha 3, která o daném problému rozhoduje. Pavel, Čistá Trojka