Úklid ulic #2068

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   14. 2. 2017 (18:04)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dětské hřiště u Bezovky...bez komentáře

Reakce Čisté Trojky   |   15. 2. 2017 (11:37)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili.
Pavel, Čistá Trojka