Závady chodníků a komunikací #20669 Stav hlášení: Řeší se

Vložil(a): MB   |   15. 9. 2023 (15:34) | Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na křižovatce znovu létají z povrchu kostky na přechodu

Reakce Čisté Trojky | 18. 9. 2023 (10:28)

Dobrý den,
děkujeme za zaslaný podnět, který předáváme správci TSK k vyřízení.
S pozdravem
Kamila

Reakce Čisté Trojky | 18. 9. 2023 (13:01)

Váš podnět jsme předali k řešení na TSK, kde je evidován pod ID WZS9S8MH.