Úklid ulic #2063

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Petr   |   14. 2. 2017 (14:40)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Odpadky u krajnice, nejspíš vypadly z projíždějícího vozidla a ostatní řidiči je rozjezdili.

Reakce Čisté Trojky   |   15. 2. 2017 (12:22)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme uklidili. Pavel, Čistá Trojka