Černé skládky #2061

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlaseno   |   14. 2. 2017 (12:11)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Matrace na ulici.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 2. 2017 (13:53)

Uklizeno Čistou Trojkou.