Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2060

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Telefonicky nahlášeno Čisté Trojce   |   14. 2. 2017 (10:05)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Cca 10 pytlů.

Reakce Čisté Trojky   |   14. 2. 2017 (11:57)

Uklizeno Čistou Trojkou.