Černé skládky #2058

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Bobo   |   14. 2. 2017 (08:55)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Na malých schodech ke garáži někdo odložil polštáře z gauče. Děkuji za úklid

Reakce Čisté Trojky   |   14. 2. 2017 (11:24)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme byli a uklidili. Pavel, Čistá Trojka