Veřejná zeleň (nepořádek, projevy vandalismu) #2055

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Veronika   |   13. 2. 2017 (09:49)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Rozházené odpadky po celé délce svahu z pohledu od cyklostezky. Od schodů z Lukáš.ulice až ke schodům k Tachovskému náměstí.
Minulý úklid bohužel nešel poznat, přikládám tedy fota pro lepší orientaci. Děkuji za úklid

Reakce Čisté Trojky   |   13. 2. 2017 (15:42)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Přímo ve svahu v keřích lze úklid nepořádku provádět velmi obtížně, neboť je dost strmý. Podél cyklostezky jsme uvedený úsek prošli a na dostupných místech nepořádek uklidili. Zítra se na místo ještě vrátíme a co bude možné ve svahu uklidíme. Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   13. 2. 2017 (15:43)

Uklizeno Čistou Trojkou.

Vložil(a): Veronika   |   14. 2. 2017 (10:12)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, ještě přikládám jednu fotku. U schodů od Lukáš.ulice je na svahu vysypaná černá skládka. Díky za úklid

Reakce Čisté Trojky   |   16. 2. 2017 (15:40)

Dobrý den,
dnes jsme místo uklízeli. Zbývá ještě jedna rozsáhlejší černá skládka. Tu také postupně uklidíme.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   22. 2. 2017 (13:19)

Dobrý den,
dnes jsme na místě byli a černou skládku uklidili.
Radek, Čistá Trojka