Úklid ulic #2053

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jirka   |   11. 2. 2017 (11:57)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

po okraji chodníku vysypaný štěrkový beton

Reakce Čisté Trojky   |   13. 2. 2017 (17:17)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na místě jsme dnes byli. Štěrk se nám odstranit nepodařilo. Pokusíme se o to v následujících dnech kdy by ztvrdlý led mohl povolit. Případně nahlásíme na technickou zprávu komunikací.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   30. 3. 2017 (14:45)

Dobrý den,
tento podnět je předaný TSK. Jedná se o ztvrdlý nacákaný beton s kamínky. Jednoduše odstranit nelze.
Čistá Trojka