Černé skládky #2052

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Jozef   |   11. 2. 2017 (11:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Tohle místo potřebuje opět pročistit. Děkuji.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 2. 2017 (10:13)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě jsme opět uklidili.
Pavel, Čistá Trojka