Úklid ulic #2050

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Lukáš   |   11. 2. 2017 (00:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

od poslední oblevy jsme udiveni nepořádkem na chodnících na náměstí Jiřího z Poděbrad.

Jsme patrně jediná městská část, která doposud neuklidila ani pozůstatky vánočních stánků (sláma), o kvantech posypového materiálu nemluvě - tento např. na Praze 1 byl uklizen okamžitě před několika týdny.

V některých přilehlých ulicích je situace obdobná.

Předem děkujeme za pochopení.

Obyvatelé Prahy 3

Reakce Čisté Trojky   |   13. 2. 2017 (11:40)

Dobrý den,
děkujeme za Váš podnět. Na uvedeném místě budeme zítra uklízet.
Pavel, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   15. 2. 2017 (12:29)

Dobrý den. Na uvedeném místě jsme uklidili v rámci začátků trhů. Dále pak strojově uklízejí pražské služby. Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Lukáš   |   15. 2. 2017 (13:01)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den, stav dnes 9 : 30. Celé náměstí je plné nedopalků a dalších odpadků, posypového materiálu, slámou z vánočních stánků (speciálně na uvedeném místě), kolem kostela závěje zbytků obalů silvestrovských rachejtlí.

Vložil(a): Lukáš   |   17. 2. 2017 (07:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Následující fotografie popisují "vyřízený problém". Byly pořízeny včera dopoledne a aktuálně je stav beze změny. Současně všechny odpadkové koše na hlavním chodníku před kostelem přetékají odpadky...

Vložil(a): Lukáš   |   17. 2. 2017 (07:47)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

...u metra

Vložil(a): Lukáš   |   17. 2. 2017 (07:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

...vánoční sláma

Vložil(a): Lukáš   |   17. 2. 2017 (07:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

...další

Vložil(a): Lukáš   |   17. 2. 2017 (07:48)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

...u kostela

Reakce Čisté Trojky   |   17. 2. 2017 (10:26)

Dobrý den,
děkujeme za informaci, kterou předáváme na pražské služby. Čistá Trojka nenahrazuje komplexní úklid ulic.
s pozdravem
Pavel, Čistá Trojka

Vložil(a): Lukáš   |   17. 2. 2017 (23:26)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Dobrý den,

děkujeme za vysvětlení i urgence. Dnes se situace zlepšila (vysypané koše, sláma stažena alespoň z chodníků, když už ne z trávy) , ale evidentně vzhledem k přístupu pražských služeb bychom museli urgence zasílat donekonečna. "Vajglová louže" u metra netknutá, stejně jako nepořádek na komunikaci u kostela. Každopádně děkujeme za snahu...