Psí exkrementy #2048

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Hana   |   10. 2. 2017 (21:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Psí exkrementy, naproti Paláci Akropolis.

Reakce Čisté Trojky   |   13. 2. 2017 (10:31)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Exkrementy jsme uklidili.
Pavel, Čistá Trojka