Nepořádek kolem sběrných nádob na komunální odpad #2045

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): Tomáš   |   10. 2. 2017 (14:32)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Značný nepořádek kolem kontejnerů na rohu Velehradské a Vinohradské
S pozdravem
Tomáš

Reakce Čisté Trojky   |   10. 2. 2017 (16:03)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Nepořádek jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Reakce Čisté Trojky   |   10. 2. 2017 (16:04)

Uklizeno Čistou Trojkou.