Další podněty Čisté Trojce #2044

Stav hlášení: vyřízený problém

Vložil(a): David   |   10. 2. 2017 (14:08)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Superbordel...vánoční stromečky, nepořádek různého druhu i hovínka všude na chodníku. Děkuji pokud si dáte tu práci a uklidíte to. Je toho opravdu dost (všeho..). D.

Reakce Čisté Trojky   |   10. 2. 2017 (15:15)

Dobrý den, děkujeme za Váš podnět. Opravdu značný nepořádek i exkrementy jsme uklidili.
Radek, Čistá Trojka

Vložil(a): David   |   10. 2. 2017 (15:23)   |   Zobrazit všechna hlášení přispěvatele

Děkuji! Super rychlost.